Категорія: Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Sirman | Переглядів: 355
|
Дата: 27-10-2022, 16:55 |
![Юні аграрії УВБ Летавського ліцею успішно презентували юннатів та учнів Хмельниччини на Всеукраїнському зльоті Юні аграрії УВБ Летавського ліцею успішно презентували юннатів та учнів Хмельниччини на Всеукраїнському зльоті](/uploads/posts/2022-10/thumbs/1666878945_img-102b0bedecc635b87775b09d189a3efa-v.jpg) Завершився фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, на якому юних аграріїв закладів освіти Хмельницької області успішно представляла команда учнів УВБ та вихованців гуртка «Юні овочівники» Летавського ліцею, що на Чемеровеччині, де здавна й цілеспрямовано приділяється серйозна увага трудовому вихованню підростаючого покоління і залученню неповнолітніх до сільськогосподарської праці.
|