До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». Закликаємо вас зігріти своїм теплом і підтримати тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій. Задонатити знайомим волонтерам на такі необхідні зараз бійцям необхідну амуніцію, техніку та інвентар. Розшукати адресу найближчих волонтерських центрів і допомогти з плетінням маскувальних сіток чи виготовленням окопних свічок. Передати з волонтерами дитячі листи і малюнки, сувеніри-обереги, смаколики і нашу віру в них. Нехай наша пам’ять стане дієвою.
Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам'яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Бо ми – народ-воїн. День пам’яті жертв Голодомору. Запали свічку пам'яті за вбитими голодом. Передай тепло, стань поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.
Візуальні матеріали в підтримку акції «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». Завантажити можна за посиланням.
Відео із закликом 25 листопада 2023 року вшанувати пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та акцією «Свічка у вікні» (серія «Запали свічку пам’яті!» і ролик «Ти приніс мені яблуко»)
Щорічно 13 листопада, починаючи з 1998 року, у світі відзначається Всесвітній день доброти. З нагоди цього дня для учнів 5-Б класу (класний керівник Ольга Потапова) Кам`янець-Подільського ліцею №10 було проведено цікаве, веселе, пізнавальне свято «Запалюй добро у серці!». У ході свята діти переглянули інформаційний відеоролик, висловили свої міркування про добро та його важливість у нашому житті, провели флешмоб «Запалюй добро!», виконали цікаві завдання: дібрали спільнокориневі слова та асоціації до слова «добро», склали портрет доброї людини, впорядкували деформовані прислів’я про доброту й людяність, сформували дерево гарних вчинків, поділившись своїми щирими побажаннями. А дитячі книги про доброту і милосердя, добрі вчинки допомогли їм у цому. На завершення свята юні добрики отримали «Пам’ятки добрих справ» та солодкі подарунки – символи дня доброти.