21 вересня весь світ відзначає ДЕНЬ МИРУ. Щорічно асоціація шкільних волонтерських загонів "Єднаймося заради добра" проводить акцію "ПОШТА МИРУ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ". Вихованці бібліотечного гуртка "Юні книголюби" Кам'янець-Подільського ліцею 10 доєдналися до акції і привітали наших воїнів з Днем миру. Діти написали листи, в яких подякували захисникам за мужність та героїзм, за можливість ходити до школи, прокидатися у своїх ліжечках. До листів додали малюнки, браслети-обереги, синьо-жовті сердечка з побажаннями повернутися живими. Все буде Україна!
Завідувач бібліотеки Кам'янець-Подільського ліцею 10 Ольга Потапова