RSS 2.0

» » Юннати і школярі Хмельниччини - серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»
Юннати і школярі Хмельниччини - серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»
Категорія: Публікація сайту / Біологія / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 409
Дата: 17-01-2018, 13:18
Юннати і школярі Хмельниччини - серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд» Юннати і школярі Хмельниччини - серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»Виховання господаря рідної землі, формування творчої працелюбної особистості, економічної, екологічної й валеологічної культури учнівської молоді, привернення уваги органів влади та громадськості на місцях до проблем екології навколишнього середовища і трудового виховання підростаючого покоління - актуальні завдання, що стоять перед педагогами закладів освіти і суспільства в цілому.
З метою реалізації цих важливих завдань освітянами щорічно проводяться різноманітні заходи Всеукраїнської трудової акції школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд», у яких приймають активну участь школярі і юннати закладів загальної й позашкільної освіти та їх педагоги, екологи й колективи працівників лісогосподарських підприємств Хмельниччини зі своїми підопічними - юними лісівниками шкільних учнівських лісництв. Значну кількість посадкового матеріалу для заходів Акції юним природолюбам щорічно надають місцеві лісівники.
Заходи трудової акції «Юннатівський зеленбуд», яку Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводив протягом 2017 року під девізом «Садово-паркове мистецтво продовжують юні», входили в два розділи, котрими передбачались конкретні напрямки трудової діяльності дітей і дорослих:
- «Зелене коло рідного краю» - створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків навколо населених пунктів;
- «Містам і селам - зелені мережива» - створення і утримання зелених насаджень, озеленення вулиць та присадибних ділянок, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів і квітів.
Про практичну участь школярів і юннатів у заходах Акції та отримані результати їх трудової діяльності за визначеними напрямками заклади освіти звітували їх організаторам у столицю, де на конкурсній основі визначали і відзначали кращих, серед яких - ряд юних кам’янецьких природолюбів.
Відповідно до підсумків журі фінального етапу та рейтингу результатів праці трудолюбивих учасників з різних областей України до числа переможців Акції увійшли юннати і школярі з Хмельницької області, яких за практичні дії у Всеукраїнській трудовій акції школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд» нагороджено Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України:
- Богомолова Олександра, Єфімовича Іллю, Литвиненка Івана, Криворучко Єву та Ковальчук Дарину, вихованців пошукового загону «Дубок» Навчально-виховного об’єднання Кам’янець-Подільської міської ради (80 балів);
- Адамчука Романа, Суханова Сергія, Клембу Юрія та Криворучка Олексія, учнів 9 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої ЗОШ I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики (80 балів).
Також Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджено колектив юних зоологів загону «Дубок» Навчально-виховного об’єднання Кам’янець-Подільської міської ради за створення нових лісів, лісопарків навколо населених пунктів, утримання зелених насаджень, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів під час Всеукраїнської трудової акції школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд».
Варто відзначити, що такі результати зеленбудівської дитячої праці в нашій області стали традиційними - півстоліття тому юннати Хмельниччини за свої трудові здобутки в озелененні рідного краю були відзначені спеціальною почесною медаллю «Переможець ЗЕЛЕНБУДУ» Піонерської мічурінської п’ятирічки (1971 - 1975 рр.).
Підвівши підсумки, столичні організатори Акції подякували керівництво освітянської галузі і підвідомчих навчальних закладів області за проведену організаційну роботу й активне залученні неповнолітніх до участі в озелененні навколишнього середовища та природоохоронних заходах.
Департамент освіти і науки ОДА повідомив навчальні заклади області про результати їх участі в Акції та запропонував їх керівникам сприяти практичній участі учнівських і педагогічних колективів у її еколого-натуралістичних заходах в 2018 році.

Юлія Петраш, завідувач сільськогосподарським
відділом Хмельницького ОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Юннати Хмельниччини - серед переможців фіналу Всеукраїнської трудової акції школярів «Плекаємо сад»
 • ЮННАТИ І ШКОЛЯРІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЕКОЛОГО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «ПАРОСТОК»
 • Юні природолюби Хмельниччини - переможці щорічної Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»
 • Юннати і школярі Хмельниччини – переможці Всеукраїнської трудової акції «Кролик»
 • Юннати Хмельниччини - переможці Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com