RSS 2.0

» » ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ НЕ ЗДАЮТЬ
ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ НЕ ЗДАЮТЬ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 22
Дата: 8-05-2019, 16:10
ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ НЕ ЗДАЮТЬ ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ НЕ ЗДАЮТЬ ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ НЕ ЗДАЮТЬНещодавно в місті Києві завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у котрому в складі обласної команди брала участь і гідно представила юннатів та школярів Хмельниччини зі своєю конкурсною дослідницькою роботою «Екологічні ніші макрофітів як фактор оптимізації стану техногенних водойм Малого Полісся» вихованка гуртка «Основи агрохімії» Хмельницького ОЕНЦУМ (учениця 11-Б класу НВК № 10 м. Хмельницького) Міронова Софія Андріївна, яку столичне журі фіналу цього популярного серед учнів України заходу відзначило Дипломом ІІ ступеню і срібною медаллю за здобуте нею ІІ призове місце.
Диплом, яким відзначена наша юна дослідниця природи Софія Міронова, підписали особисто Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії наук України Борис Патон та очільник МАН України Станіслав Довгий.
Юннатка Софія на конкурсі-захисті у відділенні екології і аграрних наук секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» показала глибокі знання в галузі природничих наук і успішно захистила результати проведених досліджень, отримані нею під час виконання індивідуальної науково-дослідницької роботи (керівники – Бітюк М.Ю., вчитель біології Хмельницького НВК № 10 та Демчук Л.О., керівник гуртка «Основи агрохімії» Хмельницького ОЕНЦУМ).
Юна дослідниця яскраво й переконливо продемонструвала поважному журі всі аспекти процесу проведення досліджень та як нею було визначено параметри екологічних ніш макрофітів техногенних водойм Малого Полісся і розроблено рекомендації щодо їх регулювання фітомеліоративними засобами для підтримання стабільного розвитку та ефективного природокористування.
Прагнучи досягти мети, поставленої у дослідницькій роботі, та раціонально використовуючи наявні інформаційні і дослідницькі матеріали й допомогу своїх наукових керівників і консультантів, Софія узагальнила досвід фітомеліорації кар’єрних розробок, розробила проект програми досліджень екологічних ніш макрофітів та підібрала методику їх проведення, визначила й проаналізувала параметри екологічних ніш макрофітів техногенних водойм Малого Полісся та розробила проект плану проведення фітомеліоративних заходів з урахуванням параметрів екологічних ніш макрофітів для оптимізації стану техногенних водойм Малого Полісся.
Частина досліджень була проведена на базі кафедри екології Хмельницького національного університету під керівництвом науковців - професора Білецької Г.А. та доцента Єфремової О.О.
Індивідуальна дослідницька робота юннатки Софії має наукові й практичні результати, які полягають у визначенні нею параметрів ніш макрофітів техногенних водойм в умовах Малого Полісся, розроблених на їх основі фітомеліоративних заходів та рекомендаціях щодо створення на берегах водойм фітомеліоративних лісових насаджень.
Ця непересічна перемога юної дослідниці природи рідного краю на конкурсі-захисті МАН України у столиці поповнить скарбничку здобутків навчальної праці, почесних відзнак, виборених на Всеукраїнському й міжнародному рівнях, та стане ще однією яскравою сторінкою в історії юннатів Хмельниччини.
Вітаємо Софію Міронову з перемогою і почесним ІІ місцем та зичимо їй нових результативних досліджень і успіхів у здобуванні обраної професії!

За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Юні натуралісти Хмельниччини - в числі переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»
 • Відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
 • Юннати Хмельниччини здобули у Києві перемогу на фіналі VII Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
 • Юннати Хмельниччини - фіналісти ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
 • Свято талановитої молоді «Надія твоя, Україно!»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Травень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com