RSS 2.0

» » Юні вільховецькі аграрії достойно презентували юннатів і школярів Хмельниччини на Львівщині на Всеукраїнському зльоті
Юні вільховецькі аграрії достойно презентували юннатів і школярів Хмельниччини на Львівщині на Всеукраїнському зльоті
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 293
Дата: 10-10-2019, 22:30
Юні вільховецькі аграрії достойно презентували юннатів і школярів Хмельниччини на Львівщині на Всеукраїнському зльоті Юні вільховецькі аграрії достойно презентували юннатів і школярів Хмельниччини на Львівщині на Всеукраїнському зльотіВідповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю Міністерства освіти і науки України на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) з 07 по 09 жовтня 2019 року на Львівщині відбувся фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, в якому від Хмельницької області брала активну участь команда юних аграріїв Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури з Новоушицького району.
У Зльоті, який проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на базі закладів освіти Львівської області, приймали участь команди кращих учнівський виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань і загонів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, делеговані з усіх областей України.
В рамках заходу проводилися відкриті захисти юними аграріями індивідуальних і колективних науково-дослідницьких робіт у секціях «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво», сільськогосподарська виставка-презентація «Щедрість рідної землі» та відкриті творчі звіти учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів.
Юних аграріїв з Хмельниччини на Зльоті достойно представляли три юннатки, учениці 11 класу з Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.С. Бацури Новоушицького району Вікторія Щербина, Лілія Корчова та Людмила Галаш, під керівництвом Олени Василівни Смаровоз, їх вчителя біології і хімії та за сумісництвом керівника гуртка юних садівників «Дивосвіт» Хмельницького ОЕНЦУМ, що діє на базі школи.
Людмила Галаш зі своєю дослідницькою роботою «Підрізка плодових дерев - запорука високого та якісного урожаю» показала ґрунтовні знання і практичні навички догляду за плодовими деревами, набуті у процесі роботи за обраною темою дослідження і здобула ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції «Садівництво». Людмила увійшла до складу переможців ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти і його організатори нагородили її Дипломом.
Неабияк організаторів та журі Зльоту вразила виставка-презентація «Щедрість рідної землі» від юннатів і школярів Хмельниччини й експозиції практичних здобутків ланок квітникарів, овочівників, садівників та відкритий творчий звіт команди юних вільховецьких аграріїв, за що вони й отримали ІІ місце у номінації «Відкритий творчий звіт».
У рамках Зльоту відбувалися педагогічні читання для керівників делегацій «Формування підприємницької компетентності школярів в умовах закладів загальної середньої та позашкільної освіти», під час яких керівник хмельницької делегації О.В. Смаровоз змістовно обмінювалася з колегами власними здобутками й напрацюваннями на ниві передового педагогічного досвіду навчання і сільськогосподарської праці учнівської молоді на шкільних учнівських навчально-дослідних земельних ділянках, за що й отримала відповідний Сертифікат.
Цей черговий яскравий успіх вільховецьких юннатів та їх вчителя ще раз показав важливість цього напрямку роботи педагогів зі школярами і результативність уваги, яка традиційно приділяється педколективом та батьками сільськогосподарській праці і трудовому вихованню учнів цієї школи, основи яких закладав тут ще у 40-х роках минулого століття знаменитий подільський педагог-новатор, вчитель біології, ентузіаст дитячого дослідництва і юннатівського руху в СРСР, орденоносець і Заслужений вчитель школи Української РСР Федір Степанович Бацура.
Вітаємо команду юних аграріїв, учнівський, батьківський і педагогічний колектив Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.С. Бацури та юннатів і школярів Хмельниччини з новим успішним здобутком на всеукраїнському рівні та бажаємо їм нових успіхів у навчанні, дослідництві й сільськогосподарській праці та яскравих перемог на цій ниві.

Юлія Петраш, завідувач відділом сільського
господарства Хмельницького ОЕНЦУМ


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Юні нетішинські природолюби - призери Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи 2018»
 • Юннати Хмельниччини - переможці фінального етапу Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань
 • Натуралісти оголосили проведення Всеукраїнського фестивалю «Україна - сад»
 • Юні аграрії з Новоушиччини презентували Хмельниччину на ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у Запоріжжі
 • Юннати і школярі Хмельниччини - фіналісти Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Січень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com