RSS 2.0

» » Педагогічний ФЛЕШ-меседж «Там, де починається освіта…»
Педагогічний ФЛЕШ-меседж «Там, де починається освіта…»
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. | Автор: Dryzhal | Переглядів: 148
Дата: 20-11-2019, 09:29
Педагогічний ФЛЕШ-меседж «Там, де починається освіта…» Педагогічний ФЛЕШ-меседж «Там, де починається освіта…» Педагогічний ФЛЕШ-меседж «Там, де починається освіта…»
Виховання – це не поєднання заходів і прийомів,
а мудре спілкування дорослого з живою душею дитини.
Василь Сухомлинський

19 листопада 2019 року Національний університет «Острозька академія» приймав гостей – педагогічних працівників ЗДО Полонської міської об’єднаної територіальної громади в рамках проведення педагогічного ФЛЕШ-меседжу «Там, де починається освіта…». Організаторами проведення нестандартної методичної події виступили факультет міжнародних відносин та методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Захід розпочався вітальним словом заступника декана з наукової роботи факультету міжнародних відносин, кандидата психологічних наук Марії Августюк. Президент Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина Назар Мартинюк ознайомив присутніх із планом роботи, порушив питання місця інноваційних педагогічних методик й творчості в сучасному освітньому середовищі, пригадав золоті зерна досвіду відомого українського педагога Василя Сухомлинського, чиї ідеї не втрачають своєї актуальності з плином часу й відповідають викликам, які постають у процесі навчання та виховання дітей і молоді.
Доктором психологічних наук, професором кафедри психології та педагогіки, координатором спеціальності «Початкова освіта» в Острозькій академії Галиною Гандзілевською було представлено творчу майстерню «Життєві сценарії: біля витоків свого Я». Педагоги мали змогу ознайомитися із різними методами роботи як з дітьми, так і дорослими. Приємно, що вони самі активно долучалися до демонстрації різноманітних психологічних вправ та психодраматичних технік: писали власну казку, працювали із метафоричними картами, конструювади соціальний атом за допомогою іграшок та моделювали життєву перспективу.
Науково-методичним дуетом було представлено бінарний методичний вояж про особливості реформування української освіти, в ході якого відбувалася жвава дискусія щодо засобів самопрезентації, комунікації й розвитку дитячої творчості та мотивації педагога до роботи.
Опісля практичної частини, гості побували на екскурсії Національним університетом «Острозька академія», яку провела директор Музею історії НаУОА, кандидат історичних наук Анастасія Хеленюк.
У залі колекції стародруків університету відбувся круглий стіл «Інновації – в практику навчально-виховного процесу», учасники семінарського заняття поділилися своїми враженнями про перебування в Академії.
Фінальним акордом проведення ФЛЕШ-меседжу стало урочисте вручення двомовних сертифікатів про участь у заході (українською та англійською мовами) та книг-подарунків від НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» (Інституту ці книги були передані НТШ в Америці). Переможці інтерактивного розіграшу «Магія чисел» Людмила Дехтярук, Оксана Низовець і Наталя Зімірова отримали ювілейні фотоальбоми, присвячені 25-річчю відродженої Острозької академії.
За багатолітню плідну співпрацю, пропаганду національно-патріотичного виховання, активну громадську позицію Подяками й пам’ятними подарунками були нагороджені справжні фахівці своєї справи, фасилітатори, новатори та професіонали методичної служби Полонщини Людмила Кондратюк та Ольга Салюк.
Методична подія відбулася змістовно, оригінально й динамічно завдяки спільній праці усіх сторін, як і представників університету, так і гостей. На приємну згадку про зібрання було зроблено спільне фото.
По завершенню офіційної частини, педагоги відвідали Музей книги та друкарства м. Острога, де прослухали цікаву екскурсію, яку провів Анатолій Хеленюк.
Висловлюємо щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради та його методичному кабінету за гостинність, відкритість до співпраці, якісний та професійний супровід усіх проведених подій.

За матеріалами Інформаційного підрозділу Наукового товариства ім. О. Оглоблина факультету міжнародних відносин
Національного університету «Острозька академія»


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Життєві сценарії: почути голос свого серця
 • Нова українська школа: від теорії до конкретних практичних кроків
 • В ОСТРОЗЬКІЙ АКАДЕМІЇ ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ САЛОН ПЕДАГОГІВ ВИХОВНОГО ЦИКЛУ
 • ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ
 • З Україною в серці
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Грудень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com