RSS 2.0

Година пам’яті «Сила духу українського народу»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Художня культура / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 180
Дата: 3-03-2023, 12:12
 





З нагоди річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну для учнів 9-А класу Кам’янець-Подільського ліцею №10 проведено виховну годину пам’яті «Сила духу українського народу».
Переможець міського конкурсу юних поетів і прозаїків презентував своїм однокласникам оповідання «Серпантиновою доріжкою», у якому йдеться про земляка-героя, що добровольцем пішов на війну, ціною власного життя гідно дав відсіч ворогові. 
Головними персонажами твору є чотирнадцятилітні хлопці-друзі, які попри свої юнацькі справи розмірковували про війну, дорослішання, патріотизм, любов до Батьківщини… Учні не лише захопливо слухали читання Назара Гуцала, а й ділилися враженнями від жахливих картин війни, міркуваннями про волелюбних нащадків славних козаків, прикладами героїчних вчинків на передовій.
Думку дітей про те, що Україна – це земля, де живуть сильні й сміливі люди, нескорені й непереможні, доповнив перегляд відео «Нескорені міста вільної незалежної країни» та «Рік незламності». Наостанок дев’ятикласники вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих внаслідок російської агресії.
Завідувачка бібліотеки
Ольга Потапова




Всесвітній день письменника
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Світова література / Українська мова та література / Художня культура | Автор: Zaspa | Переглядів: 183
Дата: 2-03-2023, 09:31
3 березня кожного року весь світ відзначає професійне свято – День письменника. Подію заснував ПЕН-клуб (міжнародне об’єднання письменників) у 1986 році. В Україну свято прийшло аж у 2012 завдяки ініціативі української письменниці Лариси Ніцой.
Всесвітній день письменника можуть вважати своїм професійним днем також редактори, журналісти, історики, бібліотекарі та інші майстри слова. Саме 3 березня усі автори мають можливість зібратись для презентації творчих напрацювань, обговорення літературних новинок та нагородження найкращих за письменницьку діяльність.

Псевдоніми українських письменників





Цей день в історії... #ReadABookDay
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Виставки бібліотеки ХОІППО / Художня культура / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 191
Дата: 7-09-2022, 16:47
Цей день в історії... #ReadABookDay Цей день в історії... #ReadABookDay 6 вересня - День читання книг. Цікаво, а для чого такий день було придумано? Щоб підбадьорити тих, хто любить читати, та нагадати тим, кому такий процес зовсім не подобається, що читання існує.
Стимулювати шанувальників книги придбати собі щось новеньке для власної бібліотеки, сходити до бібліотеки за свіженькою книжкою чи дати зрозуміти «нечитаючим», що книги досі існують і їх можна читати і витрачати час на гортання паперових сторінок, а не на перелистування сторіс в Інстаграмі чи перегляд стрічки у Фейсбук?! Хоча і у Фейсбуці, чесно кажучи іноді можна багато чого прочитати. Але підбадьорити, надихнути та, навіть, спонукати до кардинальних змін у житті – все це може книга.
А Міжнародна організація ЮНЕСКО щороку визначає Всесвітню столицю книги та зобов’язує сприяти популяризації книжок і читання для всіх вікових категорій у межах національних кордонів і поза ними. Тож у 2022 році Книжковою столицею світу стало місто Гвадалахара (Мексика).
Отже, День читання книг - це ще один привід для того, щоб читати. І справді, вагомий привід.
Хоча тим, хто любить читати, жодні приводи не потрібні. Вони просто це роблять – читають та вам радять.
Ведучі: Владислав Лівіцький, Назар Гуцал, Яна Баран та члени гуртка "Юні книголюби" (учні 5-б класу).
Модератор: завідувачка бібліотеки Ольга Потапова
Шкільна бібліотека Камянець-Подільської ЗОШ №10



Завідувачка бібліотеки
Кам’янець-Подільської ЗОШ №10
Ольга ПОТАПОВА




Підписано Меморандум про співпрацю між Українською бібліотечною асоціацією та Національною комісією зі стандартів державної мови
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Українська мова та література / Художня культура | Автор: Zaspa | Переглядів: 17 155
Дата: 5-07-2021, 08:49
Підписано Меморандум про співпрацю між Українською бібліотечною асоціацією та Національною комісією зі стандартів державної мови 1 липня 2021 р. Меморандум про співпрацю підписали президентка ВГО Української бібліотечна асоціація, директорка Бібліотеки КПІ Оксана Бруй та голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська.

Відповідно до Меморандуму сторони домовилися разом сприяти:
підвищенню престижу бібліотек через популяризацію української мови;
поширенню знань про українську мову та її роль у розвитку української та європейської культур;
створенню на базі бібліотек мережі пунктів, де відбуватимуться іспити на визначення рівня володіння державною мовою, та визначити графіки їхньої роботи.

Співпраця спрямована на те, щоб бібліотеки були центрами розвитку української мови і на загальнодержавному рівні, і в громадах.

8 липня 2021 р. буде проведено презентацію напрямів співпраці ВГО Українська бібліотечна асоціація та Національної комісії зі стандартів державної мови.





Фасилітація як інноваційна стратегія в мистецькій освіті
Категорія: Художньо-естетична освіта / Художня культура / Виховна робота | Автор: Dryzhal | Переглядів: 578
Дата: 23-01-2020, 08:36
21.01.2020 року для методистів та вчителів художньо-естетичних дисциплін відбувся науково-практичний семінар «Фасилітація як інноваційна стратегія в мистецькій освіті». Людмила Михайлівна Масол, кандидат педагогічних наук, автор підручників галузі «Мистецтво», познайомила учасників семінару з методикою проведення аналізу та інтерпретації творів мистецтва, з новими підручниками, методичними комплектами.
Фасилітація як інноваційна стратегія в мистецькій освітіФасилітація як інноваційна стратегія в мистецькій освіті Фасилітація як інноваційна стратегія в мистецькій освіті




ФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Художньо-естетична освіта / Художня культура / Управління освітою | Автор: edusl | Переглядів: 743
Дата: 13-05-2016, 11:24
ФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВ ФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВ ФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВ
Огляд художньої самодіяльності учнів вихованців загальноосвітніх та позашкільних закладів у нашому місті вже кілька років поспіль став справжнім мистецьким святом. Це різножанрове дійство, на яке радісно та з великим хвилюванням чекає вся педагогічна, учнівська, батьківська громада.
Ось і в цьому навчальному році огляд пройшов на високому організаційному, художньому рівні. Програма творчого звіту художніх колективів освітніх закладів була надзвичайно насичена, складалася з 23 номерів, охопила багато жанрів. Багато яскравих художніх номерів представив Будинок дитячої творчості. Глядачів та журі вразила виконавська майстерність, різнобарвність сценічних костюмів, проникливе художнє слово, зразкова хореографія, глибокі драматичні образи. Все це створило в залі атмосферу неперевершеності художньої майстерності наших виконавців та високої духовності. Глядачі були переповнені почуттям гідності, патріотизму та вдячності юним аматорам. У залі постійно лунали щирі, вдячні оплески глідачів.
Журі, яке очолював директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Г.М., заслужений працівник освіти України, дало високу оцінку майстерності художніх колективів наших закладів. Члени обласного журі були приємно вражені тісною співпрацею управління та закладів освіти з міським головою Сидором В.Б. Вітальне слово Василя Богдановича до учасників концерту неоднаразово переривалося щедрими тривалими оплесками вдячних учнів, вчителів, управлінців, батьків. Зал відчув і був вдячний владі за підтримку, розуміння та високу оцінку праці дітей та керівників гуртків, вчителів.
У день проведення огляду художньої сомодіяльності була організована виставка дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва, освітні заклади презентували творчі поробки своїх вихованців, які були виконані у різних техніках та стилях. Кожний виріб – це був витвір мистецтва, і він захоплював та вражав кожного з оглядачів.
Приємно відзначити, що перейняти досвід організації, проведення таких загальноміських учнівських свят, та ознайомитися із їх змістом приїхали педагоги з Каменець-Подільського та Шепетівки.
Свято вдалося. І за це шана і вдячність всім його учасникам.

Прес-центр ІМЦ
управління освіти
виконавчого комітету
Славутської міської ради




Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Вересень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Наша адреса:


29013, м. Хмельницький
вул. Проскурівського Підпілля, 139
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com

Популярне


НА ВЕРХ